e-Market

e-Market jest to oprogramowanie umożliwiające zespolenie danych z wielu sklepów, a efekt zespolenia jest widoczny w przeglądarce internetowej co daje nam dostęp do danych sklepu z dowolnego miejsca. Możemy zestawić ze sobą stany towarów oraz ceny na poszczególnych sklepach. Możemy wykonać raport najlepiej i najgorzej sprzedających się towarów na sklepach. Możemy również sprawdzić jakie ceny zakupów dla towarów mamy na poszczególnych sklepach oraz zestawienia stanów łącznych ze wszystkich sklepów.

POS Display

Dodatkowe oprogramowanie do systemu sprzedaży typu POS, umożliwiające wyświetlanie linii paragonu na zewnętrznym monitorze przykasowym. Możliwe jest również wyświetlanie reklam w różnej konfiguracji np. zmieniające się reklamy całoekranowe w momencie nieobsługiwania lub sugerowane towary na połowie ekranu podczas trwającej sprzedaży np. kiedy na paragonie pojawi się kiełbasa wyświetl musztardę. Nowatorskie podejście dało nam również możliwość wyświetlania zawartości paragonu na innym komputerze co pozwala wyświetlenie reklam na osobnym dużym monitorze.

Współpracuje z oprogramowaniem:

Insoft PC-Pos, Insoft Mini-Market (wersje: 7.3,7.4)

TUYO Backuper

Oprogramowanie do wykonywania Kopii baz programów oraz wskazanego katalogu podczas konfiguracji. Kopia wykonuje się w tle o wyznaczonych godzinach. Możliwe jest powiadomienie mailowe o nie wykonanej kopii. Program jest dostępny w dwóch konfiguracjach: wersja dla klienta, wykonuje kopię w wskazanych miejscach użytkownika (np. krzyżowo na różnych komputerach w firmie lub na wskazanym serwerze FTP klienta), druga wersja oparta jest na technologii „chmury” czyli kopia przechowywana jest na serwerach zewnętrznych firmy TUYO.

Wymagania:

System operacyjny klasy Windows

© 2016 All Rights Reserved | Design by tuyo